Персональне тренування — це інвестиція, а не витрати!

Тіло кожного – унікальне! Ми несемо у собі відбитки нашого досвіду, ситуацій, думок та дій (або їх відсутності). Кожне тіло адаптується до дійсності по-своєму, отже, нестиме в собі індивідуальні відбитки світу.

Уніфікована система створена для всіх і тому не підходить нікому. Система тренувань не є винятком. Щоб отримувати результат, необхідно шукати свій шлях, використовуючи знання та досвід тренера.

Персональне тренування спирається на особисті цілі. Тренер працює з конкретною історією тіла та змінює програму так часто і таким чином, як того вимагає ситуація. Створи тіло, всередині якого ти будеш щасливий!

Це індивідуальне знайомство зі студією, обладнанням та методом Пілатеса. Необхідне при подальших персональних тренуваннях, за бажанням при відвідуванні груп.

  1. На початку тренування Ви заповнюєте Анкету клієнта. У ній Ви позначаєте цілі, яких хочете досягти, займаючись пілатесом. Також вказуєте протипоказання та обмеження щодо здоров’я, якщо вони є, свою фітнес-історію та деякі інші дані.
  2. Далі тренер проводить функціональне тестування рухів тіла. 15 простих вправ, які допоможуть виявити зони, над якими необхідно попрацювати в першу чергу, щоб наблизитися до бажаних цілей.
  3. Потім на Вас чекає безпосередньо тренування з використанням всього обладнання, протягом якого Ви познайомитеся з нашим методом, відчуєте на собі, як він працює.
  4. На закінчення тренер розповість більш детально про послуги нашої Студії та відповість на всі Ваші запитання.

Пілатес на великому обладнанні

Тренування в міні-групах на великому обладнанні. Ми використовуємо 5 станцій: Кадилак, Реформер, Стул, Бочка (мала та велика), Мат. Ви маєте можливість поступово та безпечно розвивати своє тіло, відновлювати здоровий рух та позбавитися болю і дискомфорту.

 

«Тренування має давати Вам більше, ніж бере від Вас!»

Іван Івáнов

 

У питаннях фізичного виховання дітей ми зазвичай віддаємо перевагу танцям, футболу, тенісу, єдиноборствам. Ми хочемо дати дітям силу, грацію, дисципліну, смак перемоги.

Діти швидко навчаються та також швидко адаптуються. Їхні тіла підлаштовуються під щоденні навантаження. І, як правило, ця адаптація шкодить майбутньому здоров’ю тіла, тому що не враховує особливості постави.

Пілатес дозволяє організму, що росте, знизити градус напруги в тілі і свідомості, перерозподілити навантаження, виховати нові ефективні схеми руху, стати гнучкішим, сильнішим, вільнішим.

Пілатес – тренування на перспективу. Таке тренування закладає фундамент здорового руху у майбутньому та здоров’я загалом.

Пілатес – один з найкращих видів фітнесу для жінки, яка хоче під час виношування дитини продовжувати займатися. Пілатес допоможе підтримувати фізичну активність, позбавитися напруження, знати набряки.
В залежності від триместра програма тренувань адаптується під зміни в тілі жінки, враховує її потреби і є безпечною для здоров’я майбутньої мами та дитини.

Індивідуальне заняття для двох осіб. Ви маєте нагоду тренуватися персонально за вигіднішою ціною.
Знайдіть собі приємну компанію, оберіть зручний час та почніть тренування!

З часом наше тіло потребує більшої уваги, меншого напруження і особливого ставлення. Не є виключенням і фізичні навантаження.
Пілатес має всі інструменти для того, щоб м’яко і дбайливо працювати з людьми будь-якого віку, з будь-яким досвідом у фитнесі (або зовсім без досвіду) і враховує стан здоров’я та протипоказання.